Image

Klunkry, bambetle czy inne gadżety?

Zainteresowani zakupem większej liczby klunkrów?

Zapraszamy do wysłania zapytania na adres: info@klunkrywielkopolskie.pl, prześlemy katalog i cennik.

Potrzeba innych gadżetów?

Nasze wzory nawiązują do Wielkopolski, gdyż jesteśmy stąd. Możemy je jednak dostosować do potrzeb klientów biznesowych czy instytucjonalnych z Pomorza, Warmii, Mazowsza czy innych regionów. We współpracy z projektantami opracujemy piękne bambetle, także wykraczające poza projekty klunkrowe.

Mamy doświadczenie w produkcji tekstylnej i gadżetów reklamowych.

Szyjemy z materiału własnego lub powierzonego przez klienta torby, plecakoworki, fartuchy, etui na telefony i notesy, saszetki z całego arsenału materiałów od filcu przez surówkę bawełnianą na poliwinylu kończąc.

Produkujemy także przypinki i breloczki zgodnie z projektami klientów lub znakując własne produkty marką klienta.

Nasz park maszynowy to m.in.: hafciarki, stebnówki, overlocki, prasowalnice, napownice,nożyce do krojenia, maszynki do buttonów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

info@klunkrywielkopolskie.pl
@klunkrywielkopolskie

Inicjatywa „Klunkry wielkopolskie. Społecznie odpowiedzialny design” rozwijana jest w ramach projektu pn. „Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim w latach 2019-2022” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Logotypy UE - Fundusze Europejskie Program Regionalny, Flaga RP, Herb Województwa Wielkopolskiego, Flaga UE Europejski Fundusz Społeczny
Logotyp Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej

© 2024 Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu